Ataxxa

Na aké parazity liek účinkuje?

Ataxxa zabíja kliešte , blchy a larvy bĺch a nedávno sa ukázalo, že odpudzuje aj kliešte, komáre a kúťovky.

Pre koho je liek určený?

Pre psov s hmotnosťou vyššou ako 1,5 kg a starších ako 7 týždňov.

NEPOUŽÍVAJTE U MAČIEK

Ako liek účinkuje?

Liek vo forme kožných kvapiek sa po aplikácii distribuuje po celom povrchu tela zvieraťa. Zostáva na koži a chlpoch najmenej 4 týždne. Pôsobí na parazity kontaktom (sú usmrtené kontaktom s účinnou látkou na chlpoch alebo koži liečeného zvieraťa). Paraziti teda prichádzajú do kontaktu s liekom ešte predtým, ako zviera uhryznú. Je to správna voľba pre psov, ktorí trávia veľa času v prírode.

Ako používame liek?

Aplikujeme ho večer. Pes by mal stáť na mieste. Aplikácia závisí od telesnej hmotnosti psa. U psov s hmotnosťou nižšou ako 10 kg rozdeľte srsť v oblasti medzi lopatkami, aby ste odhalili kožu. Umiestnite špičku pipety na povrch pokožky a niekoľkokrát pevne stlačte, aby ste naniesli celý obsah. U psov s hmotnosťou vyššou ako 10 kg sa liek aplikuje rovnomerne na 4 miesta pozdĺž chrbta (od ramien po koreň chvosta). Po aplikácii sa psa nedotýkajte a nechajte liek vyschnúť.

Liek je dostupný v 4 silách. Vyberáme silu, ktorá zodpovedá telesnej hmotnosti psa.

Attaxa s repelentným účinkom pre každé dobrodružstvo.

Kúpiť tu

Ataxxa je veterinárny liek pre psov. Výdaj lieku nie je viazaný na lekársky predpis. Roztok na kvapkanie na kožu. Obsahuje permetrín a imidakloprid. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov, ktorá je pribalená k lieku alebo sa poraďte s lekárom či lekárnikom.